İnsan Kaynakları

Çalışanların fikirlerine değer veren Kılıç Tekstil A.Ş bu fikirlerini ifade edecekleri uygun ortamlar sağlayıp elde edilen verileri gelecek planlamalarında ve politikalarında kullanılmak üzere değerlendirir.


Çalışanların performanslarını adil bir şekilde ölçüp tarafsız olarak değerlendirir eksik veya eğitim gereken yerlerde her turlu desteği sunup donanımlı bireyler lider kadrolar oluşturur.


Kılıç tekstil insan ve kalite odaklı çalıştığı için ailemize katılan yeni bireylerin öncelikle bir eğitim surecinden geçirip kurumsal kimlik altında daha verimli bir zincir inşa ederek kalite olgusunu korur.

Hoşgörü adalet ve dürüstlük ilkesiyle beslenen firmamızın ana unsuru insandır.


Yılların verdiği bilgi ve birikimle kendi sektöründe lider bireyler yetiştirip her sene tekstil sektörüne nitelikli bireyler kazandırmaktadır.


İşe Alım

Açık pozisyonlarla ilgili detaylı bilgilere, www.yenibiris.com ve www.kariyer.net üzerinden erişebilirsiniz.

Resimli özgeçmişlerinizi ik@kilictekstil.com adresine elektronik posta ile gönderebilirsiniz.

Telefon : (0212) 474 45 80 - 474 56 62
Faks : (0212) 515 74 81
E-posta : info@kilictekstil.com
Adres
Bağlar Mah.Koçman Cad.No.43 Güneşli Bağcılar/İstanbul

Copyright © 2014 Tüm hakları saklıdır. Site içeriğinde kullanılan yazılı/görsel öğeler, olumsuz/hatalı kullanımları engellemek maksadıyla, sadece izin alınarak kullanılabilir. Kılıç Tekstil marka ve logoları Kılıç Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş.'ın tescilli markasıdır. Diğer marka ve logolar ilgili şirketlerin tescilli markalarıdır.

Designed by Müderris


Copyright © 2014